Szukasz pożyczek Wonga online? Teraz, gdy Wonga nie oferuje już pożyczek na spłatę, możesz szukać nowej alternatywy. Cashfloat oferuje pożyczki takie jak Wonga z taką samą szybką spłatą i elastycznymi warunkami spłaty, ale z lepszą obsługą klienta i silną, odpowiedzialną polityką kredytową, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Aplikuj teraz o nowe i ulepszone doświadczenie kredytowe na dzień dzisiejszy!

wonga logo - Wonga - login, wonga.com, opinie, pożyczka online, logowanie

Kim jest Wonga?

Wonga była jednym z największych kredytodawców wypłaty wynagrodzenia w Wielkiej Brytanii do czasu jej zamknięcia w 2018 r. z powodu ogromnej liczby skarg dotyczących odszkodowań dla klientów. Wciąż jednak ich spuścizna żyje dalej, ponieważ termin “wonga” stał się w Wielkiej Brytanii slangiem dla “pieniędzy”. Dziś tysiące ludzi nadal poszukuje pożyczek online, używając takich terminów jak: “wonga”, “wonga loans”, a nawet “borrow wonga”. Ponieważ nie jest to już opcja dla brytyjskich konsumentów, Cashfloat oferuje bezpieczne, szybkie i proste pożyczki na wypłatę, takie jak Wonga, aby zaspokoić tę potrzebę. Przyszedłeś po pożyczki na wonga, a my jesteśmy po to, aby udzielić Ci informacji na temat naszej doskonałej alternatywy dla Cashfloat. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz teraz ubiegać się o krótkoterminowe pożyczki online w Cashfloat, swoim odpowiedzialnym bezpośrednim pożyczkodawcy.

Jak Wonga Payday Loans porównać z Cashfloat’s Alternative?

Wonga.com i Cashfloat.co.uk są firmami autoryzowanymi przez FCA, ale między naszymi strukturami kredytowymi występują znaczne różnice. Zanim zaciągniesz pożyczkę online, zawsze sprawdź wszystkie dostępne opcje. To może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zawsze zachęcamy naszych klientów do porównania wszystkich dostępnych opcji kredytowych i powrotu do Cashfloat, gdy tylko zorientują się, że nasza oferta jest dla nich najlepsza. Aby to ułatwić, wymieniliśmy niektóre z naszych funkcji kredytowych w poniższej tabeli “dare to compare”.
Pożyczki na spłatę jak Wonga

Mimo, że Wonga nie oferuje już pożyczek na spłatę zadłużenia online, przydatne może okazać się porównanie dawnych warunków kredytowania Wonga z warunkami kredytowania Cashfloat. To może dać ci wyobrażenie o tym, jak skorzystałbyś wybierając alternatywę Cashfloat Wonga.

Wonga

Cashfloat Wonga alternatywa dla Wonga
Produkty pożyczkodawcy

-Pożyczki krótkoterminowe Wonga (Wonga nie oferowała pożyczek długoterminowych)

-Pożyczka na spłatę pożyczki z Wonga.

-Pożyczka Wonga Flexi

-Krótkoterminowe pożyczki, takie jak Wonga.

-Płacisz pożyczki jak Wonga.

-Pożyczka dynamiczna
Stopa procentowa
Stopa procentowa Wonga wynosiła 1,286% (APR). Stopa procentowa Cashfloat wynosi 997% (APR).
Kalkulator pożyczek
Kalkulator pożyczek Wonga został wbudowany w formularz wniosku o pożyczkę Wonga. Kiedy złożyłeś aplikację, automatycznie obliczyłeś swoje zwroty. Cashfloat posiada również kalkulator kredytów zintegrowany z formularzem aplikacyjnym. Ponadto, możesz skorzystać z naszego kalkulatora przystępności cenowej, aby sprawdzić swoją kwalifikację przed złożeniem wniosku.


Aplikacja mobilna


Nie ma aplikacji Wonga loans, ale możesz uzyskać dostęp do ich kredytów za pośrednictwem dowolnego urządzenia. Aplikacja Cashfloat jest dostępna w sklepach z aplikacjami dla systemu Android i Apple.


Wonga Login vs Cashfloat Login

1006 Wonga w zupełnie nowej odsłonie 1024x683 - Wonga - login, wonga.com, opinie, pożyczka online, logowanie


Chociaż nie oferują już pożyczek online, login Wonga jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej Wonga, jak również strony mobilnej Wonga. Możesz zalogować się na swoje konto Cashfloat z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.
Z siedzibą w Wielkiej Brytanii?
Wonga to międzynarodowa firma zajmująca się udzielaniem kredytów gotówkowych z oddziałami w RPA, Hiszpanii i Niemczech. Jednak Wonga nie oferuje już pożyczek online ani pożyczek Wonga UK. Cashfloat jest zlokalizowany lokalnie w Wielkiej Brytanii. Jeśli czegoś potrzebujesz, jesteśmy tu, by pomóc! Możesz ubiegać się o nasze pożyczki w dowolnym momencie.

Kliknij tutaj, aby zastosować login

Jako nowy kredytodawca, cały model biznesowy Cashfloat został tak skonstruowany, aby był zgodny z FCA i promował etyczne udzielanie kredytów w Wielkiej Brytanii. Wszystkie nasze procesy i procedury mają na celu ochronę interesów naszych klientów. Domyślnie mamy przewagę nad bardziej ustabilizowanymi kredytodawcami, którzy musieli dostosować swoją działalność do przepisów FCA. Masz gwarancję bezpieczeństwa, gdy bierzesz kredyt na spłatę poprzez Cashfloat, ponieważ nasz sukces określamy na podstawie liczby osób, którym pomagamy, a nie na podstawie osiąganych zysków.

Czy mogę uzyskać pożyczki jak Wonga Bezrobotny?

Tak! Zdecydowanie możesz ubiegać się o alternatywę w ramach Cashfloat wonga, jeśli jesteś bezrobotny, o ile masz stałe źródło dochodu. Pieniądze te mogą pochodzić ze świadczeń, emerytur lub innego źródła. Należy pamiętać, że wszystkie wnioski podlegają ocenie ich przystępności cenowej w celu zapewnienia stabilności finansowej. Zgłoś swoją aplikację już dziś, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Czy mogę uzyskać natychmiastową spłatę kredytów, takich jak Wonga ze złym kredytem?

Tak! Wielu z naszych zadowolonych klientów nie ma doskonałej zdolności kredytowej, a my nadal jesteśmy w stanie im pomóc. Nasza ocena kredytowa bierze pod uwagę przystępność cenową i wiele innych czynników przy ubieganiu się o kredyt. Możesz mieć pokusę, aby skorzystać z kredytu, który reklamuje “brak kontroli kredytowej”, jednak nie daj się nabrać na to, ponieważ żadne kredyty na kontrolę kredytową nie są bezpieczne w Wielkiej Brytanii.


Czy FCA będzie mnie chronić, gdy wykupię pożyczki online, takie jak Wonga?

FCA ma na celu ochronę brytyjskich konsumentów przed złym zachowaniem w branży usług finansowych. W Zjednoczonym Królestwie Urząd ds. Postępowania Finansowego (FCA) reguluje działalność instytucji finansowych, a jego główną rolą jest ochrona interesu publicznego. Dlatego też jest mocno zaangażowana w ochronę zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw przed nadużyciami finansowymi.

Czasami może nie wystarczyć, aby sprawdzić, czy firma zajmująca się pożyczkami na spłatę kredytu jest autoryzowana przez FCA. Istnieją autoryzowane firmy FCA, które otrzymują dużą liczbę roszczeń odszkodowawczych od klientów – nie chcesz mieć do czynienia z taką firmą. Ogromna liczba roszczeń odszkodowawczych od klientów jest tym, co ostatecznie postawiło Wongę w administracji.

Firmy, które mają coś do ukrycia, nigdy nie zapewnią klikalnego linku. W rzeczywistości mogą one zadecydować o pominięciu numeru zezwolenia. Mogą również próbować zamaskować numer autoryzacji jako obrazek, uniemożliwiając Ci połączenie z FCA.

Firmy, które nie są szczere i nie są szczere w swoich relacjach z FCA, prawdopodobnie mają coś do ukrycia. Biorąc pod uwagę skalę oszustwa w przestrzeni kredytowej, postępowanie z wątpliwym kredytodawcą nie jest warte ryzyka.

Uzyskanie pożyczki Wonga Alternatywa – Wniosek

Uzyskanie alternatywnego kredytu Wonga z Cashfloat jest łatwe! Jak zawsze, ważne jest, aby upewnić się, że alternatywa pożyczki Wonga jest naprawdę najlepszą opcją. Cashfloat to regulowana przez FCA i zaufana firma pożyczkowa oferująca pożyczki nawet dla osób posiadających złe kredyty. Oferujemy alternatywy kredytowe Wonga do kwoty 1100 funtów. Wystarczy kilka minut, aby ubiegać się o którąkolwiek z naszych alternatyw wonga. Po prostu wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy online, a otrzymasz natychmiastową decyzję o przyznaniu kredytu. Jeśli zostanie to zatwierdzone, pieniądze mogą zostać przesłane na Twoje konto bankowe w ciągu godziny.

Opinie

wonga 1 800x500 c - Wonga - login, wonga.com, opinie, pożyczka online, logowanie

Pozytuwne opinie na temat Wonga.com