BacteOFF - BacteOFF - opinie - cena - forum - Polska - skutki uboczne - apteka

Od redakcji: lekarze odkryli nową przyczynę pojawienia się nieświeżego oddechu: infekcję pasożytniczą. Badanie właśnie wykazało, że odpady wytwarzane przez pasożyty są toksyczne i tworzą w żołądku atmosferę sprzyjającą powstawaniu bakterii i robaków. To właśnie dlatego osoby zarażone pasożytami mogą mieć nieświeży oddech.

BacteOFF – co to jest?

 • Dzisiaj rozmawiamy o tym z szefem Instituto di Parassitologia Polano Alberto Pirelli.
 • Dr. Pirelli, dzień dobry! Zacznijmy od głównego pytania. Czy to prawda, że Rzym jest miastem o najwyższym wskaźniku zarażenia pasożytami w populacji?
  “Tak. Rzym jest na pierwszym miejscu za zarażenie pasożytami. Wina leży w złym stanie ekologii miasta, bezruchu rządu i braku troski o ludzi”.
 • Doktorze Pirelli, jak prawdziwy jest związek między nieświeżym oddechem a infekcją pasożytniczą?
 • Zaledwie kilka lat temu społeczność medyczna uważała, że nieświeży oddech tworzy się w ustach. Zamiast tego, najnowsze badania wykazały, że w rzeczywistości główną przyczyną jest inny, i jest to związane z żołądkiem (który zawsze był problemem, jeśli jest on dotknięty przez pasożyty). W ten sposób naukowcy zdali sobie sprawę, że ignorowanie takiego objawu jest niestosowne. Zakażenie pasożytami w nasilonej formie dotyczy praktycznie wszystkich poważnych chorób, jakie istnieją.
BacteOFF suplement - BacteOFF - opinie - cena - forum - Polska - skutki uboczne - apteka

BacteOFF – na pasożyty – jak działa – opinie – cena – skład – gdzie kupić

Nieświeży oddech jest wyraźnym znakiem obecności pasożytów w organizmie.
co może prowadzić do śmiertelnych powikłań
Osobiście wierzę w te studia i mogę powiedzieć, że pasują one do tych z naszego instytutu. Banalny “zły oddech” zmieni się w poważniejszą chorobę. W rzeczywistości, około 92% zgonów jest związanych z obecnością pasożytów. I nie oznacza to jedynie śmierci z powodu choroby, faktycznie większość tzw. “naturalnych śmierci” jest faktycznie powodowana przez pasożytów.

 • Zazwyczaj w przypadku zarażenia pasożytami ludzie myślą o pospolitych robakach, jak mogą one prowadzić do nieświeżego oddechu, a nawet śmierci?
 • Właściwie to jest nieporozumieniem myśleć, że pasożyty są tylko robakami. Istnieje ogromna ilość różnych pasożytów żyjących w różnych organach. Wiążą się one oczywiście z różnymi chorobami. A tak, robaki, a dokładniej helminthianie, też są bardzo niebezpieczne. Pożerają one jelita w prawdziwym tego słowa znaczeniu, powodując ich gnicie i gnicie, nawet na śmierć. A poza tym, dla Helmitów, są skomplikowani w znajdywaniu i niszczeniu.
  Obok nich znajdują się tysiące pasożytów, które mogą łatwo żyć w wątrobie, mózgu, płucach, krwi, żołądku, jelitach. I praktycznie wszystkie są zabójcze. Niektóre z nich natychmiast zaczynają działać agresywnie i rujnują ciało. Część z nich działa w sposób niewidzialny przez długi czas, aż dotrą do punktu, w którym organizm ludzki nie będzie mógł dłużej znieść ich obecności, a wy osiągniecie śmierć.
  Na dodatek mogę z całą pewnością powiedzieć, że praktycznie każdy jest dotknięty przez pasożyty. Problem polega na tym, że większość z nich jest praktycznie niezidentyfikowana. A kiedy pojawiają się konsekwencje, lekarze w końcu próbują je wyeliminować. Nawet w otwartych ciałach do wiwisekcji potrzebne są specjalne analizy, aby je znaleźć. Albo przynajmniej znaleźć większość z nich.
  “Są tysiące pasożytów, które mogą żyć w twojej wątrobie, mózgu, płucach, krwi i żołądku. I prawie wszystkie są zabójcze. I zazwyczaj zaczyna się od nieświeżego oddechu.”
 • Czy można zgłosić konkretne przykłady zarażenia pasożytami?
 • Mogę podać sto przykładów. Cóż, na dzień dzisiejszy skupię się na tych rodzajach infekcji, które dają najbardziej wyraźny przykład, jak pasożyty mogą być niebezpieczne.
  Po pierwsze, jak się okazuje, pewne rodzaje robaków mogą prowadzić do raka. Poza tym, technicznie rzecz biorąc, to nie osoba, która ma raka, tylko robak. Jednak ich szkodliwe komórki rozmnażają się wewnątrz ludzkiego ciała, zarażając w ten sposób człowieka. Dzieje się tak, gdy larwy robaka wnikają do gruczołów i węzłów chłonnych przez jelito. W rezultacie przekształcają się one w skupiska guzów, które następnie prowadzą do znanych wyników. Śmierć nastąpi w ciągu kilku miesięcy. Zaledwie tydzień temu natknęliśmy się na jeden z powszechnych zgonów na tego typu skupiska nowotworów.
  W centrum tego zdjęcia: szkodliwe komórki z klastra, które są przenoszone na człowieka przez robaka-pasożyta

Innym częstym przypadkiem jest infekcja pasożytnicza mózgu. Prowadzi to do nerwic, szybkiego zmęczenia, niekontrolowanego podniecenia i nagłych wahań nastroju. W bardziej zaawansowanym stadium, gdy mózg jest pełen pasożytów, powstają bardziej niebezpieczne rodzaje chorób, które ostatecznie prowadzą do śmierci.
“Prowadzimy archiwum fotograficzne z autopsjami, w których znaleziono pasożyty w organach. Nie mogę pokazać ci tych zdjęć, bo są przerażające. »
Trzecim przykładem jest infekcja pasożytem serca. Uważa się, że jest to bardzo rzadki rodzaj infekcji. W rzeczywistości możemy znaleźć pasożyty serca nawet w najmniejszych ilościach w 23% populacji. Możemy zatem powiedzieć, że jest to prawie jedna czwarta ludności. W początkowej fazie są one absolutnie niewidoczne, ich obecność nie ma widocznych efektów. Jednak im więcej czasu mija, tym bardziej widzimy wyniki. Są one główną przyczyną najczęstszych chorób serca, a mówiąc dokładniej, prawie 100% zgonów w wyniku zatrzymania krążenia ma związek z pasożytami.

 • Co jeszcze jest niebezpieczne w przypadku zarażenia pasożytniczego?
  “Jeśli chodzi o ludzi, pasożyty obejmują: problemy z prostatą, impotencję, gruczolaka, zapalenie pęcherza moczowego, piasek i kamienie nerkowe, w pęcherzu.
  Co do kobiet: ból i stan zapalny jajników. Tworzenie się włókniaka, mięśniaka, mastopatii zwłóknieniowo-cystycznej, różnych stanów zapalnych narządów wydalniczych wewnętrznych. I wyraźnie starzenie się skóry.”
  -Jak możesz się bronić przed pasożytami? Z jakąś analizą czy lekarstwami?
 • Niestety, musimy przyznać, że w dzisiejszych czasach nie ma wystarczająco precyzyjnych narzędzi do diagnozowania, które pasożyty są obecne i w jakiej ilości w organizmie. Wynika to z faktu, że istnieje mało prawdopodobna ilość różnych gatunków pasożytów i niestety nie jest możliwe określenie, które z nich są obecne. Kompletna procedura przeciwko pasożytom we Polska może być stosowana w bardzo niewielu miejscach i przy mało prawdopodobnych kosztach.
  Pierwszymi objawami, dzięki którym można zrozumieć, że twoje ciało jest atakowane przez pasożyty, są:
  Nieświeży oddech
  Alergia (senność, łzy, śluz)
  Częsta grypa, gorączka, zatkany nos
  Przewlekłe zmęczenie (męczysz się bardziej niż się starasz)
  Przewlekłe bóle głowy, biegunka
  Bóle kości i stawów
  Nerwowość, sen i apetyt zagrożone
  Ciemne kręgi pod oczami
  Jeśli doświadczysz dwóch z wymienionych objawów, na pewno będziesz cierpiał na infekcję pasożytniczą.
  Jeśli chcemy się zastanowić nad lekami, mamy pewne problemy. W dzisiejszych czasach istnieje tylko jedno rozwiązanie pozwalające na pozbycie się pasożytów.
 • Co to za rozwiązanie i kto je znalazł? Może nam pan podać szczegóły?
 • Jest to pestycyd “BacteOFF”, wyprodukowany z udziałem Polskiego Instytutu Parazytologii i niezależnych grup młodych studentów. Równolegle pracowaliśmy nad dwoma tuzinami produktów przeciwko pasożytom. W trakcie tego procesu postanowiliśmy jednak skupić się na “BacteOFF”, uznanym za najbardziej efektywny wariant.
  BacteOFF oferuje unikalną mieszankę żółci niedźwiedzia, napiwku dżungielskiego, soku sumaka i 20 składników pomocniczych. Podczas procesu produkcji i testowania okazał się on zaskakująco skuteczny. Obecnie jest to zdecydowanie jedyny działający produkt. A jeśli chcemy rozmawiać o pieniądzach, trzeba by było sprzedać każde wyprodukowane opakowanie na eksport. Na wschodzie są gotowi kupić BacteOFF za wszelką cenę. Ale na szczęście na polecenie rządu, zgodnie z którym duża część produktu musi pozostać w naszym państwie i być sprzedawana obywatelom polski.
  Ponadto, ze względu na około dziesięciokrotny wzrost cen dla zagranicznych nabywców, jesteśmy upoważnieni do zakupu w kraju Polskim BacteOFF po cenach nawet poniżej ceny produkcji.
 • Dlaczego BacteOFF jest tak skuteczny? Czym różni się od innych produktów do czyszczenia organizmu przed pasożytami?
 • Jak już mówiłem, obecnie jest to jedyny działający produkt do oczyszczania organizmu z pasożytów. To właśnie z tego powodu firmy farmaceutyczne i producenci leków znajdują się pod ogromną presją wobec tego produktu. W porównaniu z innymi produktami zawierającymi pestycydy, BacteOFF jest skuteczny przeciwko wszelkim rodzajom pasożytów, które mogą zarażać ludzi. Biorąc pod uwagę fakt, że trudno jest postawić pełną diagnozę, pozwala to na całkowicie skuteczne oczyszczenie całego organizmu. Jak już mówiłem, praktycznie nie da się zrozumieć, jakimi pasożytami w szczególności jesteś zarażony. BacteOFF rozwiązuje problem u korzenia, ponieważ eliminuje wszystkie istniejące pasożyty, niezależnie od miejsca ich występowania, od rdzenia kręgowego do serca, od wątroby do jelita. Żaden inny rodzaj istniejącego preparatu nigdy nie będzie w stanie dać nawet bardzo podobnych rezultatów.
  Ponadto, nie jest to preparat chemiczny, lecz całkowicie naturalny, całkowicie hipoalergiczny produkt, który nie wiąże się z jakąkolwiek dekompensacją jelit lub innymi problemami, które mogą wystąpić podczas leczenia składnikami chemicznymi, które oprócz przynoszenia pozytywnych rezultatów niszczą organizm od wewnątrz, wypełniając go chemicznymi śmieciami.
 • Myślę, że dla naszych czytelników będzie interesujące wiedzieć, gdzie mogą kupić BacteOFF!
 • W tym momencie BacteOFF można kupić tylko na zamówienie na oficjalnej stronie internetowej. Kilka razy próbowaliśmy umieścić go w aptekach, ale są one skłonne sprzedać go tylko po cenie maksymalnej, sprzedając go jak najdrożej, na co nie możemy pozwolić. Widzisz, Instytut Parazytologii jest strukturą komercyjną. Ale my nie mamy żadnego komercyjnego celu. Chcemy po prostu traktować jak najwięcej osób. Dlatego sprzedajemy go nawet za cenę niższą od kosztów produkcji, a następnie eksportujemy. Podczas gdy celem sieci farmaceutycznych jest zarabianie pieniędzy, dlatego nie zgadzamy się i nie jesteśmy w stanie współpracować w żaden sposób.
  Mam nadzieję, że z czasem uda nam się dojść do porozumienia, a BacteOFF będzie również sprzedawany po naszej cenie w aptekach. Niestety, na razie jednak można kupować tylko przez Internet. Staramy się, aby było to szybkie i łatwe, produkt dostarczany jest pocztą lub kurierem, a płatność dokonywana jest za pobraniem po sprawdzeniu. Nie ma potrzeby dalszego wysiłku!
 • Może jest coś jeszcze, co chciałbyś powiedzieć naszym czytelnikom przed końcem wywiadu?
 • Jedyne co chcę powiedzieć, to “dbać o swoje życie i zdrowie”! Nie możesz też podejrzewać, że w 97-98% przypadków w twoim ciele żyją pasożyty. Mogą być wszędzie, we krwi, w jelitach, w płucach, w sercu, w mózgu. Pasożyty dosłownie zjadają cię od wewnątrz, zarażając i zatruwając twoje ciało. W wyniku tego pojawiają się niezliczone problemy zdrowotne, które sprawiają, że życie jest krótsze niż 15-25 lat. Nie wspominając o przypadkach nagłej śmierci, które są również związane z pasożytami w organizmie człowieka.
  P.S.: Poprosiliśmy doktora Pirelli, aby dał naszym czytelnikom kolejną zniżkę, a on przyszedł do nas. Teraz możesz zamówić BacteOFF z dodatkowym 50% rabatem.

Cena – gdzie kupić

Najtaniej kupisz na oficjalnej stronie producenta, Gwarancja najniższej ceny i oryginalnego produktu.