logo 1 1024x1024 - Buniduo Gel Comfort - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Haluks jest powszechną patologią, która dotyka miliony kobiet i mężczyzn na świecie. Jest to bolesna i inwalidzka choroba, która, jeśli nie zostanie wcześnie wyleczona, może uniemożliwić wykonywanie najczęstszych czynności w życiu codziennym. Ważnym i skutecznym produktem na ten problem jest niezwykła opaska: separator Buniduo Gel Comfort, wykonany z oddychającego silikonu najwyższej jakości, który nie powoduje otarć, zaczerwienień i stanów zapalnych skóry.

Dzięki Buniduo Gel możesz bezboleśnie łagodzić zwyrodnienia kości i tkanek, znacznie poprawiając samopoczucie Twoich stóp.

Haluksy co je powoduje? Czy buty mają na nie wpływ?

Haluks często nazywany “cebulą”, jest deformacją dużego palca. Końcówka pierwszego palca u nogi przechyla się w kierunku mniejszych palców, a na kącie, który się tworzy, pojawia się masa kostna. Czasami nad masą kostną powstaje obrzęk miękkiego płynu, nazywany zapaleniem kaletki.

Patologia doliny haluksowej występuje również w kulturach, w których nie nosi się butów, ale znacznie rzadziej niż w kulturach zachodnich. Buty, które ściskają duży palec u nogi, nie dostosowują się prawidłowo i anatomicznie do kształtu stopy lub mają zbyt wysoki obcas, mogą pogłębić deformację, szczególnie u osób już predysponowanych. Głównym problemem jest zazwyczaj nacisk buta na wypukłość kostną, który powoduje dyskomfort lub ból. Czasami skóra nad grudą staje się czerwona, pęcherzyki i zostaje zainfekowana. Stopa może stać się tak zdeformowana, że nawet trudno będzie znaleźć buty, które by pasowały.
Duży palec czasami pochyla się tak bardzo, że ociera się o drugi palec lub wypycha go z miejsca, naruszając prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała podczas chodzenia. Może to powodować ból pod podeszwą stopy (“metatarsalgia”).

Czy ten wielki palec u nogi jest dziedziczny?

Najwyraźniej tak. Jest ona zapisana w genach: historia rodzinna, w której duża walga palcowa jest obecna, zwiększa szanse na rozwój bolesnej “cebuli”. Jest to fakt ustalony, istnieje czynnik dziedziczny, więc jeśli masz więcej niż dwóch członków rodziny z dużą walgą palcową, będziesz miał większe szanse na jej wczesny rozwój.

Genetyka wyjaśniłaby zatem, dlaczego australijskie kobiety aborygeńskie, które z pewnością nie używają szpilkowych obcasów i szpiczastych butów, mają bardzo wysoką częstość występowania haluksachów; z drugiej strony, kobiety włoskie mają niższą częstość występowania, pomimo używania butów, które bardziej odpowiadają potrzebom mody niż zdrowiu stopy. Dziedziczność może być poszukiwana w chromosomie X, ponieważ halluks valgus jest znacznie częstszy u kobiet niż u mężczyzn.

Czym jest Buniduo Gel Comfort?

buniduo gel comfort front - Buniduo Gel Comfort - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Buniduo Gel pomaga w zapobieganiu i łagodzeniu objawów koślawości dużego palca. Buniduo Gel to praktyczna opaska silikonowa, anatomicznie zaprojektowana w celu łagodzenia objawów takich jak: otarcia skóry, dyskomfort podczas chodzenia, obrzęki, ograniczona ruchomość stawów, ból i sztywność.

Według recenzji i komentarzy pozostawionych na forum przez tych, którzy już je wypróbowali, Buniduo:

  • Pomaga szybko zmniejszyć dyskomfort związany z dużym palcem u nogi;
  • znacznie wzmacnia duży staw palcowy;
  • Wyprostowuje zdeformowany palec, naturalnie i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę;
  • Wygodni i dyskretni opiekunowie
  • Buniduo jest wykonane w specjalnej i innowacyjnej technologii oddychającego silikonu najwyższej jakości, który nie powoduje otarć i stanów zapalnych skóry. Dzięki tej małej i dyskretnej opasce można w całkowicie bezbolesny sposób łagodzić zwyrodnienia i naturalnie poprawiać komfort i mobilność stóp.

Buniduo Gel Comfort: wskazówki dotyczące stosowania

Szczególny kształt szelki Buniduo sprawia, że można ją dopasować do każdego rodzaju obuwia. Innowacyjna konstrukcja biomechaniczna, zrealizowana zgodnie z wysokimi standardami produkcji, zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu handlowym, zaleca się noszenie Buniduo przez cały dzień. W ten sposób procesy repozycjonowania walga haluksowego mogą być aktywne 24 godziny na dobę. Jak już wspomniano, jego użycie nie powoduje żadnego dyskomfortu ani bólu. I oferuje progresywną i stałą zmianę położenia stawu i kości stopy.

Orteza Buniduo jest rewolucyjnym produktem w leczeniu problemów z walką haluksową. Jest to produkt wygodny, bezbolesny, a przede wszystkim nieinwazyjny i drogi.

Cena i gdzie kupić?

Buniduo oryginalna i zniżkowa cena tylko na oficjalnej stronie internetowej
Jeśli jesteś gotowy do wyjścia do apteki, aby zamówić Buniduo Gel Comfort, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. To nie jest konieczne! Można go zamówić bezpośrednio w Internecie i na stronie producenta z unikalnym 50% rabatem. Prawidłowo zrozumiałeś, wypełniając formularz wniosku o zamówienie, możesz otrzymać Buniduo, bezpośrednio na Twój preferowany adres. W ciągu kilku dni, z bezpłatną wysyłką i dogodną płatnością przy odbiorze.

Uważaj na imitacje i podrabiane produkty, kupuj tylko na oficjalnej stronie internetowej, pożegnaj się z denerwującymi irytacjami dużego palca u nogi!

Buniduo jest produktem bezpiecznym najbardziej z produktów sprzedawanych w aptekach. Nie ma przeciwwskazań i nie powoduje żadnych skutków ubocznych, może być stosowany przez mężczyzn i kobiety i jest niezwykle dyskretny.

Dlaczego warto kupić Buniduo Gel Comfort?

Buniduo Gel Comfort - Buniduo Gel Comfort - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Jeśli szukasz praktycznego, nieinwazyjnego produktu, który złagodzi wszystkie problemy i dyskomfort jest to produkt dla Ciebie. Odejdź od pomysłu operacji i ustaw swój duży palec prawidłowo z silikonową opaską Buniduo, wielką ulgą w niewielkiej cenie.