IL201808181212145425 1 768x1024 - Flawless Brows Trimmer - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Flawless Brows Trimmer® jest rewolucyjnym urządzeniem elektrycznym zaprojektowanym w celu bezbolesnego usuwania niechcianych włosów, w tym brwi, i nadania im idealnego wykończenia.

Koniec z pęsetą, woskiem czy kremem, które często mogą być bolesne lub wywoływać reakcje alergiczne: Flawless Brows to innowacyjne urządzenie, które dzięki precyzyjnej końcówce i wbudowanym lampom LED usunie niechciane włosy nadając brwiom kształt i wykończenie. Dowiedzmy się szczegółowo, o co w tym wszystkim chodzi.

Co to jest i jak to działa Flawless Brow Trymer?

Mały, praktyczny i poręczny, Flawless Brown to urządzenie zaprojektowane i stworzone do usuwania brwi naturalnie i bez podrażnień. Flawless Brows Trimmer jest nieco ponad rozmiar szminki, z uchwytem na długopis, a każda hipoalergiczna główka jest 18-karatowa, pozłacana i zatwierdzona dermatologicznie dla wszystkich typów skóry.

Bardzo łatwa w obsłudze, pozwoli Ci doskonale oczyścić brwi, usuwając wrastające i wyrosłe włosy oraz irytujące czarne końcówki brwi podczas odrastania, których zwykła szczypca często nie jest w stanie usunąć.

Obecnie istnieją różne zabiegi mające na celu wykończenie brwi, a zwłaszcza ich oczyszczenie, ale często trzeba uciekać się do pomocy kosmetyczki lub zabiegów typu “zrób to sam”, takich jak kremy lub pęseta, które często mogą być bolesne, wywołać reakcje alergiczne, a w końcu wynik nie jest taki, jak oczekiwano.

Flawless Brows Trimmer jest przeznaczony do bezbolesnego usuwania niechcianych włosków, a dzięki wbudowanej w niego diodzie LED celuje w mniejsze obszary, usuwając włoski, których nie można by było dostrzec gołym okiem.

Precyzyjna głowica jest używana między górną i dolną częścią brwi oraz między brwiami, dzięki czemu można łatwo usunąć niechciane i zbłąkane brwi bez bólu skubania!

Jak stosować produkt do brwi Flawless Brows Trimmer?

flawless brows eyebrow hair remover - Flawless Brows Trimmer - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Używanie Flawless Brows Trimmer jest dość proste, nawet jeśli nigdy wcześniej nie używałaś elektrycznego urządzenia do usuwania brwi. Zapomnij o klasycznych pincetach, które często powodują wiele bólu i opierają się na innowacjach i technologii.

Używanie Flawless zajmie Ci kilka minut dziennie i możesz powtórzyć operację nawet po kilku dniach, zwłaszcza gdy zauważysz, że Twoje brwi odrastają.

Używanie Flawless Brows Trimmer do przeglądania stron jest bardzo proste i wystarczy wykonać te małe i proste kroki, aby uzyskać gotowe brwi:

Włącz Flawless Brows Trimmer przeglądarkowy za pomocą poręcznego przycisku;
Przełożyć go przez okolicę brwi, a szczególnie przez rosnące brwi;
oczyścić depilator po użyciu i włożyć go z powrotem do opakowania. Odżywka do brwi może być używana zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Opinie i przeciwwskazania do używania Flawless Brows Trimmer?

Flawless Brows Trimmer® natychmiast i bezboleśnie usuwa niechciane włosy, bez podrażnień, śladów, nacięć, nierówności i zaczerwienień. Koniec z pincetą i woskiem. Produkt, wyprodukowany zgodnie z najnowszą japońską technologią, nie posiada żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych.

Trymer do przeglądania brwi jest przeznaczony do stosowania tylko do brwi i żadnych innych części ciała, takich jak nozdrza, pachwiny, pachy lub inne obszary włosów.

Jak już wspomniano Trymer Brows jest hipoalergiczny, więc nie powoduje zmian ani dyskomfortu dla skóry. W celu zapewnienia doskonałej trwałości zaleca się nie zanurzać go w wodzie i umieszczać w praktycznym opakowaniu po każdym użyciu.

Recenzje użytkowników na temat Flawless Brows Trimmer

Flawless Brows Trimmer do brwi jest produktem, który cieszy się dużym powodzeniem i z tego powodu jest szeroko stosowany przez kobiety i mężczyzn. Poniżej znajduje się kilka recenzji znalezionych na forach osób, które korzystały z depilatora Flawless Brows Trimmer i zostawiły referencje po użyciu produktu poprzez osobistą recenzję swoich doświadczeń:

Nicoletta T. 43 lata: Próbowałam wszystkiego i wydałam dużo pieniędzy, ale w końcu zrobiłam dobry zakup i polecam bezbłędnie takim ludziom jak ja, którzy potrafią sami zrobić sobie brwi. Precyzyjna końcówka, bardzo lekka i zawsze noszę ją w torbie, ponieważ jest wielkości szminki.

Graziella R. 25 lat: przyzwyczajona do kosmetyczki, niestety nie mogę jej używać. Produkt jest poręczny, a światło pozwala dobrze widzieć włosy, ale ja po prostu nie mogę tego zrobić i jedyny raz, kiedy go użyłam, usunęłam więcej brwi w miejscach, w których nie musiałam.

Fausto M. 56 lat: Lubię dbać o siebie i dlatego kupiłam Flawless na brwi, oszczędzając pieniądze u kosmetyczki. Praktyczny, bardzo lekki, nie ścina włosów, ale wyrywa je szybkim ruchem i do tego celu używa się go stabilną ręką.

Gdzie kupić i ile kosztuje Flawless Brows?

Flawless Eyebrow Trimmer - Flawless Brows Trimmer - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Flawless Brows można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta w cenie 49,00 euro za opakowanie.

Oryginalnego produktu nie można kupić w aptekach, salonach kosmetycznych, a nawet w sklepach internetowych (Amazon, E-bay), ponieważ może się okazać, że kupują Państwo słabe imitacje produktu, które nie spełniają Państwa oczekiwań.