ling-fluent-metoda-nauki-jezykow
ling fluent - Ling Fluent  skuteczna metoda nauki jerzyków obcych -opinie

Nauka języków obcych jest bardzo popularna, ale jest to również bardzo ważna rzecz. Umiejętność rozumienia kilku języków to przyjemność, ale przede wszystkim łatwość podróżowania za granicę, to wielki atut w poszukiwaniu pracy, która oferuje przede wszystkim możliwość komunikowania się z ludźmi z całego świata. Pomimo tego, że istnieje wiele metod, kursów i lekcji języków obcych, to opanowanie języków obcych nie jest rzeczą łatwą. Konstrukcja gramatyczna, trudne do zapamiętania pole leksykalne, dobra wymowa i akcent to często bariery, których wielu ludzi nie jest w stanie pokonać. Ten rodzaj bariery szybko zniechęca nowych uczniów i nie pozwala im na właściwą naukę języka. W odpowiedzi na te problemy wprowadzono nową metodę: Ling Fluent!

Opinie na temat Ling Fluent

Opinie wielu specjalistów i wielojęzycznych specjalistów potwierdzają, że jest to obecnie najlepszy sposób na naukę kilku języków obcych jednocześnie. Ling Fluent to nowa metoda nauki do 8 języków obcych za pomocą platformy multimedialnej. Został on zaprojektowany z myślą o tych wszystkich, którzy chcą opanować język obcy. Program został dostosowany do trzech poziomów zaawansowania. Dlatego też, początkujący lub zaawansowani, każdy może wziąć udział w tej metodzie. Pliki multimedialne, wspólne wyrażenia, pliki twórcze do nauki języków obcych, skuteczne algorytmy powtarzania; to tylko niektóre ze sposobów opanowania języka obcego w krótkim czasie.

Wynalazca Ling Fluent


Ling Fluent: Leo Anders: wynalazca tej niesamowitej metody.

Wynalazcą tej niezwykle szybkiej i efektywnej metody opisanej w tym artykule jest Leo Anders: duński poliglota, mówiący w 20 językach obcych. Jego praca nad znalezieniem metody, która w szybki i efektywny sposób pozwoli Ci uczyć się języków obcych, trwała około dwunastu lat, a jej wynikiem jest 4-tygodniowy kurs o nazwie Ling Fluent. Opinie wielu osób wskazują, że jest to najszybszy i najprostszy sposób nauczenia się języka do tej pory, pozwala on opanować go na poziomie, który pozwala na łatwą komunikację, przy jednoczesnym zachowaniu właściwych struktur gramatycznych, zrozumiałych dla wszystkich.

Ling Fluent: Czy to działa?

ling fluent3 1024x410 - Ling Fluent  skuteczna metoda nauki jerzyków obcych -opinie

Wiele osób uważa, że tylko kilka osób jest w stanie opanować kilka języków i właściwie ich używać, ale okazuje się, że to nieprawda. Każdy ma takie same predyspozycje do nauki języków obcych, pod warunkiem, że wybierze właściwą metodę. Dobra motywacja, ciekawe elementy edukacyjne i ćwiczenia, nauka dla zabawy, to kluczowe cechy dobrej nauki, a wszystko to jest gwarantowane przez Ling Fluent. Opinie osób, które przeszły tę metodę są zgodne i potwierdzają, że wiedza zdobyta podczas kursu była bardzo łatwa i przyjemna, więc trudne konstrukcje gramatyczne i skomplikowane pole leksykalne nie były przedmiotem troski. Sukces zawsze zależy od motywacji i chęci walki ze swoimi słabościami, dlatego bardzo ważne jest, aby nauka języka obcego była interesująca i kreatywna od samego początku.

Ling Fluent: Jak działa ta metoda?

Metoda nauczania zaproponowana przez geniusza Leo Andersa całkowicie różni się od innych metod. Podczas studiów politycznych wykorzystał fakt, że ludzki mózg bardzo szybko przyzwyczaja się do obcych słów, których znaczenia wcześniej nie znał. W rezultacie Leon Anders uznał, że najpierw musisz zobaczyć nowe słowa, potem usłyszeć je w zdaniu, a potem odkryć ich znaczenie. Taki proces pozwala mózgowi wykonać wiele połączeń, które budują sieć. Podczas odkrywania nowych słów, nieznanych zdań, intensywnie pracują obie części mózgu odpowiedzialne za rozumienie komunikatów werbalnych i obrazkowych. Ponadto metoda ta ma być również stosowana podczas uczenia się kilku zmysłów jednocześnie, co silnie rozwija pamięć zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej.

ling fluent4 - Ling Fluent  skuteczna metoda nauki jerzyków obcych -opinie

Podczas lekcji używa się wielu powtórzeń, które zakotwiczą informacje w pamięci. Czas pomiędzy powtórkami i kolejnymi lekcjami jest zaplanowany w taki sposób, aby uzyskać optymalne rezultaty: pamięć nie będzie zmęczona, ale nie sprawi, że będzie leniwa. Wszystkie kursy na platformie zostały przygotowane przez doświadczonych czytelników i lingwistów. Materiały, które umieścili, skupiają się na użytecznych zwrotach wydarzeń i wyrażeń z życia codziennego, które są niezbędne do opanowania języka. Praktyczne podejście wzbogacone o algorytm powtarzalności i system weryfikacji postępów zapewnia osiągnięcie biegłości językowej do 5 razy szybciej!

Ling Fluent: wyniki

ling fluent2 - Ling Fluent  skuteczna metoda nauki jerzyków obcych -opinie

Platforma Ling Fluent oferuje do 8 języków obcych (angielski, niemiecki, włoski, francuski, szwedzki, norweski, hiszpański i holenderski). Każdy kurs językowy jest dostępny na trzech poziomach zaawansowania, dzięki czemu możesz dostosować swoją naukę do aktualnej znajomości danego języka. Platforma multimedialna wyróżnia się również wieloma tematami, które są niezastąpione przed wyjazdem na wakacje lub poszukiwaniem pracy. Arkusze są dostępne w wersji mobilnej, więc możesz się uczyć kiedy tylko chcesz! Podstawą kursu jest pełne dostosowanie metody nauczania, co oznacza, że to Ty decydujesz kiedy, gdzie i jak uczyć się języka. Jedyne, czego potrzebujesz do korzystania z platformy, to komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu.

Korzyści Ling Fluent!

Korzystając z rewolucyjnej platformy internetowej do nauki języków obcych, nauczysz się do 200 słów w ciągu jednego dnia. Twój słownik stanie się bogaty i zróżnicowany. Po 28 dniach będziesz mógł bez problemu porozumiewać się w języku obcym i czytać teksty obcojęzyczne. Badania wykazały, że czterotygodniowa metoda uczenia się z użyciem plików multimedialnych Ling Fluent umożliwiła opanowanie serii słów, tak jak w przypadku rocznego kursu językowego. Wyniki i korzyści są niezwykle liczne, a najważniejsze z nich są następujące:

  • Dostęp do różnych pakietów tematycznych
  • Przyspieszenie składowania
  • Oficjalna strona internetowa do zamawiania
  • Łatwa komunikacja w języku obcym w ciągu 28 dni.
  • Przechowuje do 200 nowych słów dziennie.

Kurs Ling Fluent pozwala uczyć się z każdego miejsca na ziemi. Ponadto metoda ta jest dostępna nie tylko na komputerze, ale również na wszystkich interfejsach mobilnych, co jeszcze bardziej ułatwia i ułatwia naukę. Prosta i intuicyjna platforma sprawia, że nauka staje się przyjemnością i motywuje do poszerzania wiedzy. Ponadto wszystkie słowa zostały pogrupowane w 15 kategoriach: życie codzienne, praca, dom, rodzina, mężczyzna/wygląd, zdrowie, gastronomia, podróże, pogoda, biznes, pieniądze, technologia, sztuka, media i przyroda. Takie rozwiązanie umożliwia usystematyzowanie wiedzy oraz przyjemne uczenie się nowych słów i zwrotów.


Ling Fluent: opinie na forum

Tradycyjne metody nauki języków obcych są często łączone z długimi i kosztownymi kursami lub z dużą liczbą godzin spędzonych na czytaniu książek, aby uczyć się na pamięć. Bez metod niemożliwe jest zachowanie dużej ilości wiedzy. Znajomość dobrej komunikacji w języku obcym wymaga nie tylko znajomości struktur gramatycznych, ale przede wszystkim znajomości różnych dziedzin leksykalnych, o których trudno pamiętać. Uczenie się tego ostatniego na pamięć tradycyjnymi metodami przynosi bardzo słabe rezultaty, ponieważ pamięć szybko przytłacza i nie jest w stanie zapamiętać wszystkiego. Na szczęście nauka może być szybka, przyjemna i bardzo skuteczna dzięki metodzie Ling Fluent. Cena, jaką wiele osób płaci za zmęczenie swojego ciała nieskutecznymi metodami, jest bardzo wysoka i prowadzi jedynie do rozdrażnienia i braku chęci. W tym celu nie trzeba zmuszać się do nauki i lepiej jest wybrać prostą metodę nauki języka; Ling Fluent. www.LingFluent.promotion.fr -50%!

Ling Fluent: opinie na forum- cd.

Forum jest miejscem, gdzie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tej metody. Znajdujemy wiele komentarzy i opowieści ludzi, którzy opanowali kilka języków naraz, nie czując się zmęczeni, wręcz przeciwnie. Przeprowadzone badania wskazują, że kursy są zaprojektowane w taki sposób, że użytkownicy odkrywają nowe przedmioty, uczą się szybko, a po przejściu przez wszystkie materiały komunikują się bez problemu w innym języku obcym. Metoda jest rekomendowana przez najlepszych lingwistów i politologów na całym świecie, a opinie na jej temat można przeczytać poniżej:

Zawsze miałem problem z nauką języków obcych. Chociaż miałem ich dużo w szkole, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i włoskim, nie lubiłem żadnego z nich, z powodu czego miałem duże trudności w nauce na egzaminach pisemnych i ustnych. Naprawdę chciałem opanować jeden z tych języków, aby móc wyrazić siebie w innym języku, ale zapamiętanie dużej liczby słów w danym czasie było niemożliwe. Więcej niż raz spędziłem długie godziny spędziłem długie godziny na listach słów, które przez chwilę były w mojej głowie i zniknęły natychmiast po kilku dniach. Byłem przerażony, że nie ujdzie mi to na sucho, marzyłem o podróżach zagranicznych, ale bez znajomości języków obcych było to niemożliwe. Pewnego dnia natknąłem się na multimedialny kurs: Ling Fluent. Cena kursu była prawidłowa, a opinie osób z forum były bardzo pozytywne, więc kupiłem dostęp i rozpocząłem kurs. Po kilku dniach nauki wyniki były niesamowite. Nauka była prosta, przyjemna i szybka. Ponadto wiedza, którą zdobyłem, pozostała w moim mózgu i nie zniknęła następnego dnia, jak zwykle. Po ukończeniu kursu byłem w stanie budować dobre zdania i stałem się jednym z najlepszych studentów w mojej klasie. Mogę szczerze polecić ten kurs każdemu, kto ma podobne problemy jak ja.

Kevin, 17 lat.

W wieku 42 lat musiałem rozpocząć pracę za granicą. Mój mąż pochodzenia włoskiego otrzymał wspaniałą ofertę pracy w Rzymie, której nie można było odrzucić. Musieliśmy szybko podjąć decyzję o przeprowadzce do Rzymu, gdzie mój mąż miał już bezpieczną pracę, a ja musiałem szukać pracy. Z powodu tego pochodzenia, mój mąż znał doskonale język włoski. Nie byłem dobry w językach innych niż angielski. Koszmar zaczął się, gdy przenieśliśmy się do Włoch. Nie znałem włoskiego, a mój poziom włoskiego był zbyt niski, by znaleźć pracę. Byłam sfrustrowana, nie chciałam, aby mój mąż wspierał mnie przez całe życie, mimo że nic nam nie brakowało, a mój mąż zarabiał na życie. Jednak byłem zbyt ambitny, by spędzić wszystkie dni w domu. Postanowiłem uczyć się włoskiego za wszelką cenę i ponownie podjąć pracę w języku angielskim. Szukając różnych ćwiczeń w sieci, natknąłem się na Ling Fluent.

Forum, na którym się znalazłem, zawierało wiele pozytywnych komentarzy na ten temat, więc zdecydowałem się kupić kurs i rozpocząć naukę. Po zakończeniu, wyniki były imponujące. W rekordowym czasie odbudowałem swój angielski do dobrego poziomu. Ponadto, nauczyłem się włoskiego, języka, z którym nigdy nie miałem do czynienia. W ciągu zaledwie jednego miesiąca opanowałem dwa języki, które szybko pozwoliły mi znaleźć pracę dzięki metodom nauki w ramach kursu, obecnie mówię po angielsku i włosku, jakby były to moje języki ojczyste.

Estelle, 42 lata.

Przez kilka lat próbowałem nauczyć się niemieckiego, ale to nie zadziałało. Moje umiejętności w nauce języków obcych były straszne. Wydałem fortunę na książki, prywatne lekcje i inne kursy językowe. Naprawdę chciałem nauczyć się tego języka, ponieważ większość mojej rodziny mieszka w Niemczech i naprawdę chciałem mówić tym językiem. Inną motywacją dla mnie byli moi kuzyni, którzy doskonale mówili po angielsku i niemiecku, a ja znałem tylko kilka słów w języku niemieckim.

Byłem zazdrosny, bo jestem Francuzem jak oni, a oni przenieśli się do Niemiec kilka miesięcy temu, a oni już doskonale znają język niemiecki. Próbowałem różnych metod nauczania, ale wszystko skończyło się źle. Kiedy moja ciotka, która również szybko nauczyła się niemieckiego, zobaczyła moje rozczarowanie, poleciła kurs Ling Fluent. Forum, na którym szukałem informacji o nim, było pełne pozytywnych opinii, więc bez wahania kupiłem go.

Metody oferowane przez kurs i wyniki osiągnięte po jego ukończeniu były niesamowite! W ciągu zaledwie jednego miesiąca opanowałem większość leksykonu, który Niemcy używają w życiu codziennym. Byłem w stanie porozmawiać z niemieckim sprzedawcą, nie miałem problemu z zapytaniem o trasę, czułem się dobrze i byłem bardzo szczęśliwy, mogąc zrozumieć i odpowiedzieć na większość pytań w języku niemieckim. Kurs był naprawdę bardzo dobrym doświadczeniem i z tego powodu postanowiłem nauczyć się szwedzkiego również tą metodą. Na razie wszystko idzie dobrze i mam nadzieję, że będzie lepiej!

Metoda Leo Andersa to nie tylko atrakcyjne multimedia. Przede wszystkim jest to doskonały sposób na poprawę koncentracji i pamięci, a zatem szybsze i skuteczniejsze możliwości nauki języków obcych, nawet do 5 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod. Dziś znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest obowiązkiem i znacznie ułatwia życie. Osoby posługujące się kilkoma językami rozwijają się znacznie szybciej, znajdują dobrze płatną pracę i czują się pewniej.

Sprawdź ofertę Ling Fluent!

Chociaż obecne szkoły mają obowiązek uczenia się języka obcego od najmłodszych lat, bardzo często metody stosowane przez nauczycieli są nieskuteczne, monotonne i nudne, a zatem dzieci i młodzież nie wykazują zainteresowania nauką języków obcych. Zupełnie inaczej jest w przypadku Ling Fluent. Opinie wielu lingwistów są jednomyślne i wskazują na niesamowitą kreatywność ćwiczeń, ciekawe materiały i ciekawe powtórzenia, dzięki czemu nauka staje się różnorodna, angażująca i tym samym skuteczna.

Ling Fluent: cena

Talent do nauki języków obcych i kwestia zażenowania lub wrodzonych zdolności. Każdy ma takie same możliwości nauki, ale wszystko zależy od metody zastosowanej do nauki danego języka. Badania wskazują, że uczenie się pod wpływem stresu i presji ze strony rówieśników nie zapewnia dobrej koncentracji w celu wykorzystania siły szarych komórek. Metoda Ling Fluent działa pozytywnie na pracę mózgu i budzi dużą ilość przestrzeni w mózgu, która bez stymulacji pozostaje niewykorzystana. Dodatkowo cena kursu jest niska, ponieważ wynosi 69 euro, co w porównaniu z innymi kursami czyni go najtańszym i najbardziej efektywnym na rynku. Metoda ta nie wymaga kosztownych zakupów i ciężkich podręczników, a opiera się na skojarzeniach, co zdaniem naukowców czyni ją najbardziej efektywną metodą uczenia się. Kurs jest w pełni interaktywny i powinien być realizowany przez 28 dni, dwa razy dziennie; rano i wieczorem, przed snem. www.LingFluent.promotion.fr
Ling Fluent: Gdzie go kupić?

Wiele osób, które nie są w stanie nauczyć się języka obcego zastanawia się, gdzie kupić Ling Fluent. Aby uzyskać dostęp do plików multimedialnych Ling Fluent, wystarczy zamówić je tylko na oficjalnej stronie internetowej www.lingfluent.fr.. Nie należy kupować tego kursu na stronach typu amazon, ponieważ nikt inny, ale oficjalna strona ma dostęp do oryginalnego programu. Kupując kurs na oficjalnej stronie internetowej, otrzymujemy zniżki, dodatki i przede wszystkim wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów podczas korzystania z kursu.